Skip Navigation Links
Strona główna
O firmie
UsługiExpand Usługi
Cennik
Dla klienta
Oferta nieruchomości
Kontakt
 
O firmie

Fachowo, solidnie i terminowo świadczymy usługi związane z wyceną nieruchomości. Określamy wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością dla różnych celów na potrzeby osób fizycznych i prawnych, banków, przedsiębiorstw, urzędów gmin i miast oraz innych jednostek organizacyjnych.

Dodatkowo prowadzimy usługi związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy kompleksową oraz profesjonalną, prawną obsługę w zakresie: sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości. Przy każdej transakcji oferujemy: dokładne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, sporządzenie umów przedwstępnych oraz załatwienie wszystkich spraw związanych z transakcją.

Ważnym celem działalności kancelarii jest doradztwo w procesach inwestycyjnych. Naszym klientom udzielamy fachowych porad, niezbędnych w realizacji najbardziej korzystnych inwestycji.

Dbając o rozwój naszej kancelarii koncentrujemy się na najwyższej jakości świadczonych usług. Współpracujemy w związku z tym z podmiotami zajmującymi się określaniem wartości nieruchomości i przedsiębiorstw oraz z ekspertami z innych dziedzin: zarządcami nieruchomości, geodetami, budowlańcami, ekonomistami, architektami oraz radcami prawnymi.

Największą wartością kancelarii są specjaliści, ich szeroka wiedza i duże doświadczenie w zakresie nieruchomości są gwarancją wysokiej jakości, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Właściciel kancelarii – mgr inż. Magdalena Sziller-Koniarek – z wykształcenia geodeta, posiada pełne kwalifikacje na podstawie uprawnień zawodowych nadanych przez Ministra Infrastruktury. W zakresie szacowania nieruchomości - świadectwo nr 4789 oraz w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - licencja zawodowa nr 12197, które upoważniają do wykonywania samodzielnej funkcji rzeczoznawcy majątkowego w zakresie szacowania nieruchomości a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami, na terenie całego kraju.

Połączenie wiedzy i warsztatu rzeczoznawcy majątkowego oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami pozwala na kompleksowe spojrzenie na nieruchomość jako przedmiot władania. Prace zlecane przez naszych klientów wykonujemy fachowo, terminowo, solidnie, na najwyższym poziomie. Wiedza, doświadczenie, uwzględnianie indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów, przestrzeganie zasad etyki oraz poufności, kreatywność w działaniu, zapewnia wysoki standard świadczonych usług a naszym klientom zadowolenie i sukces. Zależy nam na stałym zwiększaniu satysfakcji naszych klientów i pogłębianiu zaufania do naszej pracy. Zapraszamy do współpracy.

 
Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego ADIACENT, Magdalena Sziller-Koniarek, e-mail: magdalenasziller@interia.pl